Všeobecné obchodní podmínky

Těmito obchodními podmínkami se řídí elektronický obchod firmy provozovaný na těchto stránkách. Obchodní podmínky jsou závazné a řídí se platnou legislativou.

 

OBJEDNÁVKA

 Odesláním objednávky potvrzujete svůj souhlas s:
- všeobecnými obchodními podmínkami
- cenou
- úhradou ceny v hotovosti při převzetí nebo s úhradou převodem na náš účet

- zpracováním svých osobních dat pro účely vyřízeni objednávky

 

Zboží mohou objednat osoby starší 18 let.

 

ZBOŽÍ NESTANDARDNÍCH ROZMĚRŮ

 

U zboží nestandardních rozměrů (atypických rozměrů) požadujeme zálohu nebo platbu předem. Zákazníkovi bude zaslána zálohová faktura.

 

PŘIJETÍ OBJEDNÁVKY

 

O přijetí Vaší objednávky budete neprodleně informováni e-mailem nebo telefonicky. Tímto krokem se stává Vaše objednávka závaznou.

 

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Termín dodání je 14-21 dní u střešních oken, není-li u daného zboží uvedeno jinak. U eurooken dodání dle podepsané smlouvy o dílo. Dodání na Vámi uvedenou adresu probíhá v pracovní dny v předem domluvené době. O přibližném čase dodání Vás budeme informovat telefonicky. Dodání doplňků ke střešním oknům probíhá formou dobírky v termínu 14-21 dní.

 

CENA

 Kupní cena se hradí v hotovosti pracovníkovi naší firmy při převzetí zboží nebo předem převodem na náš účet.

 

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Zákazník je povinen při převzetí překontrolovat nepoškozenost zásilky a neporušenost obalu. Zjistí – li zjevné vady, zásilku nepřijme a sepíše se zaměstnancem zásilkové služby zápis o škodě. Není-li poškození zjevné a k jejímu odhalení dojde až po vybalení zboží, je zákazník povinen nejpozději do dvou dnů od doručení nás kontaktovat a uplatnit reklamaci.

 

ZÁRUKA

 Na všechny výrobky zakoupené od naší firmy se vztahuje záruka dva roky. Na některé výrobky máme prodlouženou záruku. U těchto výrobků je záruční doba uvedena primo v záručním listě.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zákazník má právo odstoupit od smlouvy a vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů od data dodání. Odstoupení musí byt učiněno písemnou formou. Náklady na vrácení zboží firmě hradí zákazník. Zboží nesmí být poškozené, musí být kompletní včetně dokumentace a vráceno v původním neporušeném obalu. Po přijetí zboží zpět bude zákazníkovi vrácena kupní cena formou převodu na účet. Možnost vrácení zboží se nevztahuje na atypické rozměry a atypické zboží objednané na zakázku.

 

Aby bylo vrácení zboží v rámci 14 denní lhůty uznáno, musí kupující splnit následující podmínky vrácení zboží:

Zboží musí být čisté, naprosto neporušené, dobře zabalené v originálním neporušeném obalu a schopné dalšího prodeje. Musí být rovněž kompletní, tak jak jej kupující od prodávajícího převzal. Se zbožím je nutné dodat veškeré listiny, které kupující se zbožím obdržel.
Zboží musí být zasláno prodávajícímu běžnou balíkovou službou, dopravcem, kurýrem nebo předáno osobně.

 

VÝHRADA

Zobrazení barevnosti na monitoru počítače nemusí odpovídat odstínu skutečného produktu.