http://langr-okna.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/992264dve__e.png http://langr-okna.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/163368euro.png http://langr-okna.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/905149spaletova.png http://langr-okna.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/205669stresni.png

Základní popis střešního okna

Střešní okna Langer jsou vyráběna ze smrkových vrstvených lepených hranolů vysušených na 11-12% vlhkosti. Smrk zvýrazňuje a podtrhuje krásu dřevěného masivu. Na rozdíl od borovice si uchovává barevnou stálost a při dnešních kvalitních nátěrových hmotách je schopen tyto impregnační látky lépe vstřebat a o to více zvýšit odolnost dřeva. Tato technologie zaručuje tvarovou stálost a vynikající tuhost výrobku.

 

langer_plus_2

Povrchová úprava

Základní impregnace je provedena hloubkovým mikromolekulárním napouštědlem na dřevo s přísadou speciálních aditiv, které zamezují tvorbě plísní a jsou odolné vůči dřevokaznému hmyzu. Vrchní silnovrstvá lazura je prováděna vysokotlakou metodou s vynikající odolností vůči vodě a povětrnosti. Lazura obsahuje UV filtr proti slunečnímu záření. Vrchní silnovrstvá lazura je prováděna vysokotlakou metodou.

цвета

Zavírání a těsnění

Ovládání okna je velice pohodlné, v horní, nebo dolní části okna je umístěna jedna klika, která zaručuje dokonalé a těsné uzavření okna. Systém dvoupolohového uzávěru umožňuje přivětráváníi při zavřeném okně.

Nové dvojstupňové silikonové těsněníi zaručuje vynikající spárovou průvzdušnost, dle zkoušek Státní zkušebny Zlín v nejvyšši třídě 4. Odtok případné kondenzační vody je zajištěn termokompenzačním systémem, který je umístěn ve spodní části okna.

Klika v horní či dolní části okna zaručuje dokonalé zavření okna.

Větrací poloha umožňuje větráni při zavřeném okně.

 

tesneni

tesneni2

 

Lemování

Lemování pro rovnou krytinu (šindel, eternitové šablony, falcovaný plech)
Lemování pro profilovanou krytinu (tašky, vlnitý eternit)

lemovani1lemovani2vzorniklemovani_big

 

Naše obchodní podmínky naleznete ZDE .

http://globecast.com/comext/interne/codir_netia/indication-de-clomid-chez-l'homme-25756.html