http://langr-okna.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/992264dve__e.png http://langr-okna.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/163368euro.png http://langr-okna.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/905149spaletova.png http://langr-okna.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/205669stresni.png

Úvod

Firma OKNA LANGER s.r.o. se zabývá výrobou oken ode dne svého vzniku, který se datuje k 17. květnu 1990. Za uplynulých 26 let jsme nasbírali nepřeberné množství zkušeností, které uplatňujeme ve výrobě kvalitních oken s mnohaletou životností.

Počátky výroby probíhaly ve stísněné dílničce v rodinném domě a po rozsáhlých rekonstrukcích staršího objektu zakoupeného v první polovině devadesátých let jsme vybudovali moderní truhlářskou výrobu s používáním špičkových truhlářských strojů a nástrojů. Při výrobě oken používáme nejnovější technologie třetího tisíciletí, které jsou bezpodmínečně nutné k dosažení špičkové kvality oken evropské úrovně.

Pro pohodlný a bezchybný kontakt se zákazníkem Vám jsou k dispozici naši odborní technici, kteří zajišťují odborné poradenství, zaměření oken a cenové nabídky. Tyto služby jsou nezávazné a bezplatné. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, který zabezpečuje servisní technik s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě a montáži oken.

Spokojení zákazníci z různých míst České republiky nejvíce oceňují službu: Doprava oken po celé ČR zdarma.

Montáže zajišťujeme prostřednictvím naší montážní čety, v některých regionech ve spolupráci s našimi obchodními partnery.

Tyto služby, které pro mnohé firmy nejsou zdaleka samozřejmostí provozujeme po celé České republice již sedmnáctým rokem.

Záruka je poskytována v délce 60 měsíců s montáží od naší firmy.

Téměř dvě desítky let existence společnosti Okna Langer jsou vizitkou mnoha spokojených zákazníků, kteří se na nás mohou vždy s důvěrou obrátit.

http://www.missioitalia.it/carousel/skins/cache/cialis-kamagra-viagra-it.html